Fotbal »Africa » Cupa Confederaţiei CAF » 2017

Cupa Confederaţiei CAF
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA: Cupa Confederaţiei CAF - Calificare¬ZEE÷UF0IztbB¬ZB÷1¬ZY÷Africa¬ZC÷GEJB9Lhm¬ZD÷p¬ZE÷hj5XXcPt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷1_UF0IztbB¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/africa/cupa-confederatiei-caf/¬ZX÷00Africa 006Africa0020000000134000Cupa Confede035ficare000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa¬~AA÷nTjRhIsC¬AD÷1487530800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tanger (Mar)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAN¬AE÷Tanger (Mar)¬WU÷tanger¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douanes Niamey (Nig)¬WV÷douanes-niamey¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 2-1. Per total: 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷QD2IfvDa¬AD÷1487523600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷El Masry (Egy)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAS¬AE÷El Masry (Egy)¬WU÷el-masry¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IFE¬AF÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬WV÷fc-ifeanyi-ubah¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-1. Per total: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷CAbEeKcg¬AD÷1487523600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kabylie (Alg)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAB¬AE÷Kabylie (Alg)¬WU÷kabylie¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷MCB¬AF÷MC Breweries (Lib)¬WV÷mc-breweries¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-3. Per total: 4-3. ¬AN÷n¬~AA÷YyBpbDJi¬AD÷1487516400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wikki (Nig)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RSL¬AF÷RSLAF (Sie)¬WV÷rslaf¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WIK¬AE÷Wikki (Nig)¬WU÷wikki-tourists¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-2. Per total: 1-2. ¬AN÷n¬~AA÷ImaAd0rm¬AD÷1487514600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Micomeseng (Gnq)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷Micomeseng (Gnq)¬WU÷racing-de-micomeseng¬AG÷0¬WN÷ETO¬AF÷Etoile du Congo (Con)¬WV÷etoile-du-congo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-2. Per total: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷8E59h9mT¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rayon Sport (Rwa)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAY¬AE÷Rayon Sport (Rwa)¬WU÷rayon-sport¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷WAU¬AF÷Wau Salaam (Sud)¬WV÷wau-salaam¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 4-0. Per total: 6-0. ¬AN÷n¬~AA÷t45UixcI¬AD÷1487511000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport (Rsa)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ELG¬AF÷Elgeco Plus (Mad)¬WV÷elgeco-plus¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport (Rsa)¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0. Per total: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷ITSczARp¬AD÷1487446200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷MC Alger (Alg)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬AV÷1487465853|¬BX÷-1¬WM÷MC¬AE÷MC Alger (Alg)¬WU÷mc-alger¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷BEC¬AF÷Bechem United (Gha)¬WV÷bechem-united¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-2. Per total: 5-3. ¬AN÷n¬~AA÷dv25gkYM¬AD÷1487435400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Niary Tally (Sen)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIA¬AE÷Niary Tally (Sen)¬WU÷niary-tally¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷APE¬AF÷APEJES Academy (Cmr)¬WV÷apejes-academy¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-1. Per total: 2-2. ¬AN÷n¬~AA÷6k9hdil4¬AD÷1487433600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UD Songo (Moz)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬AV÷1487465937|¬BX÷-1¬WM÷UDS¬AE÷UD Songo (Moz)¬WU÷ud-songo¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars (Rsa)¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-1. Per total: 0-2. ¬AN÷n¬~AA÷hnstmmBj¬AD÷1487431800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WU÷sporting-gagnoa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷SON¬AF÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬WV÷sonabel-ouagadougou¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0. Per total: 3-0. ¬AN÷n¬~AA÷EerxlTep¬AD÷1487428200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CARA Brazzaville (Con)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷CARA Brazzaville (Con)¬WU÷cara-brazzaville¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MAG¬AF÷Maghreb Fez (Mar)¬WV÷maghreb-fez¬BZ÷1¬AH÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-3. Per total: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷8xhNgbS5¬AD÷1487428200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Young Sports Academy (Cmr)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOU¬AE÷Young Sports Academy (Cmr)¬WU÷young-sports-academy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DEF¬AF÷Defence F.C. (Eth)¬WV÷defence-f-c¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-1. Per total: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷OQ3ceB3A¬AD÷1487426400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbabane Swall. (Swa)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷MBA¬AE÷Mbabane Swall. (Swa)¬WU÷mbabane-swall¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷ORA¬AF÷Orapa United (Bot)¬WV÷orapa-united¬AH÷2¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-0. Per total: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷2H21fVIG¬AD÷1487422800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Le Messager Ngozi (Bur)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷LEM¬AE÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WU÷le-messager-ngozi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷KVZ¬AF÷KVZ (Zan)¬WV÷kvz¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-2. Per total: 4-2. ¬AN÷n¬~AA÷KhZRAj3c¬AD÷1487421000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Michel Utd (Sey)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIC¬AE÷St Michel Utd (Sey)¬WU÷st-michel-utd¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HIL¬AF÷Hilal Obied (Sud)¬WV÷hilal-obied¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-2. Per total: 0-3. ¬AN÷n¬~AA÷t2zOBWmi¬AD÷1487419200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NGE¬AE÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WU÷ngezi-platinum¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PAM¬AF÷Pamplemousses (Mau)¬WV÷pamplemousses¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-1. Per total: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷2HOW9AI3¬AD÷1487419200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ulinzi Stars (Ken)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ULI¬AE÷Ulinzi Stars (Ken)¬WU÷ulinzi-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ALH¬AF÷Al Hilal Benghazi (Lib)¬WV÷al-hilal-benghazi¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-1. Per total: 2-1. ¬AN÷n¬~AA÷SbAlcXYc¬AD÷1487419200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Volcan Club (Com)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOL¬AE÷Volcan Club (Com)¬WU÷volcan-club¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷VIP¬AF÷Vipers (Uga)¬WV÷vipers¬AS÷0¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0. Per total: 1-1. ¬AN÷n¬~AA÷KY6tag4o¬AD÷1487341800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Renaissance Aiglons (Drc)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Renaissance Aiglons (Drc)¬WU÷renaissance-aiglons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AKA¬AF÷Akanda (Gab)¬WV÷akanda-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0. Per total: 1-0. ¬AN÷n¬~AA÷CnfdkqyK¬AD÷1486917000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷RSLAF (Sie)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RSL¬AE÷RSLAF (Sie)¬WU÷rslaf¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷WIK¬AF÷Wikki (Nig)¬WV÷wikki-tourists¬AH÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷Wz3JsXHD¬AD÷1486911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bechem United (Gha)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEC¬AE÷Bechem United (Gha)¬WU÷bechem-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷MC¬AF÷MC Alger (Alg)¬WV÷mc-alger¬AH÷1¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷2eB2oFIl¬AD÷1486911600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFE¬AE÷Ifeanyi Ubah (Nig)¬WU÷fc-ifeanyi-ubah¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷MAS¬AF÷El Masry (Egy)¬WV÷el-masry¬AH÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷YJwusLr0¬AD÷1486909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷APEJES Academy (Cmr)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷APE¬AE÷APEJES Academy (Cmr)¬WU÷apejes-academy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬WN÷NIA¬AF÷Niary Tally (Sen)¬WV÷niary-tally¬AH÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷4pZzr1Tg¬AD÷1486908000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KVZ (Zan)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KVZ¬AE÷KVZ (Zan)¬WU÷kvz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬WN÷LEM¬AF÷Le Messager Ngozi (Bur)¬WV÷le-messager-ngozi¬AH÷1¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷pK07pZXf¬AD÷1486904400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defence F.C. (Eth)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YOU¬AF÷Young Sports Academy (Cmr)¬WV÷young-sports-academy¬AH÷0¬WM÷DEF¬AE÷Defence F.C. (Eth)¬WU÷defence-f-c¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷69VivJSI¬AD÷1486900800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SON¬AE÷Sonabel Ouagadougou (Bur)¬WU÷sonabel-ouagadougou¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sporting Gagnoa (Ivo)¬WV÷sporting-gagnoa¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷hp4FrD27¬AD÷1486899000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elgeco Plus (Mad)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ELG¬AE÷Elgeco Plus (Mad)¬WU÷elgeco-plus¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport (Rsa)¬WV÷supersport¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷KCJZ225J¬AD÷1486899000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pamplemousses (Mau)¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAM¬AE÷Pamplemousses (Mau)¬WU÷pamplemousses¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NGE¬AF÷Ngezi Platinum FC (Zim)¬WV÷ngezi-platinum¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~
1
1487554796
40
fixtures
1
1487554796
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Confederaţiei CAF 2017 din sectiunea Fotbal/Africa. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Confederaţiei CAF 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Confederaţiei CAF 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Confederaţiei CAF 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Confederaţiei CAF 2017 este real-time și se actualizează instant.