Fotbal »Africa de Sud » Telkom Knockout » 2016

Telkom Knockout
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Telkom Knockout¬ZEE÷t6G9wMZN¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷UPuHpwPi¬ZD÷p¬ZE÷pINybJaN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_t6G9wMZN¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/telkom-knockout/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0030000000153000Telkom Knock015ockout000¬ZCC÷0¬~AA÷WU9huOjJ¬AD÷1481385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷vNihdvwb¬AD÷1480176000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Supersport¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷db2mcKNi¬AD÷1480165200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town City¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rLyMjo0G¬AD÷1478437200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FRE¬AF÷Free State Stars¬WV÷free-state-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QqsHiRpA¬AD÷1478370600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ngrDh7V3¬AD÷1478361600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Mamelodi¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hWr9gmGc¬AD÷1478350800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Baroka¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷Y9f2JQL3¬AD÷1477584000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SfCt2PjT¬AD÷1477227600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baroka¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷plE7cqap¬AD÷1477227600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OvDBd3Ej¬AD÷1477160100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vmebK66c¬AD÷1477160100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Supersport¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷QqifLnii¬AD÷1477141200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C0g6IpyA¬AD÷1477072800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Highlands¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIG¬AE÷Highlands¬WU÷highlands¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l4Dx35yN¬AD÷1476898200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cape Town City¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town City¬WU÷cape-town-city¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1484770118
15
fixtures
1
1484770118
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Telkom Knockout 2016 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Telkom Knockout 2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Telkom Knockout 2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Telkom Knockout 2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Telkom Knockout 2016 este real-time și se actualizează instant.