Fotbal »Africa de Sud » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0020000000153000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷S6fXYnCI¬AD÷1481634000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Magesi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAG¬AE÷Magesi¬WU÷magesi¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷1¬AM÷Abondonat datorită ploii.¬AN÷n¬~AA÷KtiPz9s6¬AD÷1481117400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mbombela¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MBO¬AE÷Mbombela¬WU÷mbombela¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷REA¬AF÷Real Kings¬WV÷real-kings¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pKMuqXZP¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MTH¬AF÷Mthatha Bucks¬WV÷mthatha-bucks¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UibCwBcm¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Cape Town¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷FC Cape Town¬WU÷fc-cape-town¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷BLA¬AF÷Black Leopards¬WV÷black-leopards¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xI1KykSa¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pretoria U.¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRE¬AE÷Pretoria U.¬WU÷pretoria-u¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YqeTZSdC¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MIL¬AF÷Milano Utd¬WV÷milano-utd¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷j1a8virs¬AD÷1481115600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Santos¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santos¬WU÷santos¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bR2GxVCg¬AD÷1481112000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷THA¬AF÷Thanda¬WV÷thanda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1487939728
8
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0020000000153000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷YiFkcJdm¬AD÷1488821400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬WN÷MAR¬AF÷Mariveni United¬WV÷mariveni-united¬AN÷n¬~AA÷C2lcGb3P¬AD÷1488994200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polokwane¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POL¬AE÷Polokwane¬WU÷polokwane-city¬WN÷AFR¬AF÷African All Stars¬WV÷african-all-stars¬AN÷n¬~AA÷df6AheBI¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buya Msuthu¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUY¬AE÷Buya Msuthu¬WU÷buya-msuthu¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AN÷n¬~AA÷SEEgdwCg¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Cape Town¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷FC Cape Town¬WU÷fc-cape-town¬WN÷BAR¬AF÷Baroka¬WV÷baroka¬AN÷n¬~AA÷MyzTAxRn¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬WN÷UNI¬AF÷United Rovers FC¬WV÷united-rovers¬AN÷n¬~AA÷dfSu8zB5¬AD÷1489237200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KwaDukuza United¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KWA¬AE÷KwaDukuza United¬WU÷kwadukuza-united¬WN÷AJA¬AF÷Ajax Cape Town¬WV÷ajax-cape-town¬AN÷n¬~AA÷65DcecRa¬AD÷1489256100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬WN÷HIG¬AF÷Highlands¬WV÷highlands¬AN÷n¬~AA÷0SYW9dtg¬AD÷1489256100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stellenbosch¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬WM÷STE¬AE÷Stellenbosch¬WU÷stellenbosch-fc¬AN÷n¬~AA÷riOy9Gea¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acornbush¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACO¬AE÷Acornbush¬WU÷acornbush¬WN÷CAP¬AF÷Cape Town City¬WV÷cape-town-city¬AN÷n¬~AA÷jHRq7fQB¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Days¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬WV÷mbombela¬WM÷DAY¬AE÷Days¬WU÷days¬AN÷n¬~AA÷z7dnbass¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷EC Bees¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECB¬AE÷EC Bees¬WU÷ec-bees¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AN÷n¬~AA÷AcAEiFQO¬AD÷1489323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden Arrows¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬WN÷MAR¬AF÷Maritzburg Utd¬WV÷maritzburg-utd¬AN÷n¬~AA÷Ot82fHt6¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AN÷n¬~AA÷2X66gydC¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chippa United¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AN÷n¬~AA÷f9rIFRCE¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AN÷n¬~AA÷EBzPBIBt¬AD÷1489599000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AN÷n¬~
1
1487939728
16
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.