Fotbal »Africa de Sud » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0020000000157000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷UeOdeANJ¬AD÷1492885800¬ADE÷1492885800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando¬WU÷orlando¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BLO¬AF÷Bloem Celtic¬WV÷bloem-celtic¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SjpEWQpJ¬AD÷1492876800¬ADE÷1492876800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Kaizer¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAI¬AE÷Kaizer¬WU÷kaizer¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷raS0fUxQ¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JOM¬AF÷Jomo Cosmos¬WV÷jomo-cosmos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷l0oAX6VC¬AD÷1492866000¬ADE÷1492866000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jXwzcx9E¬AD÷1491742800¬ADE÷1491742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Acornbush¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KAI¬AF÷Kaizer¬WV÷kaizer¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷ACO¬AE÷Acornbush¬WU÷acornbush¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷4QvxxyXl¬AD÷1491742800¬ADE÷1491742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bloem Celtic¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLO¬AE÷Bloem Celtic¬WU÷bloem-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MBO¬AF÷Mbombela¬WV÷mbombela¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷rHwtyene¬AD÷1491675300¬ADE÷1491675300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Free State Stars¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRE¬AE÷Free State Stars¬WU÷free-state-stars¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ptb5sc9R¬AD÷1491656400¬ADE÷1491656400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷POL¬AF÷Polokwane¬WV÷polokwane-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hnLWcIg8¬AD÷1491656400¬ADE÷1491656400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mamelodi¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAM¬AE÷Mamelodi¬WU÷mamelodi¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GOL¬AF÷Golden Arrows¬WV÷golden-arrows¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jsslZYG7¬AD÷1491327000¬ADE÷1491327000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Baroka¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Baroka¬WU÷baroka¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Platinum Stars¬WV÷platinum-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CjrpzF11¬AD÷1491327000¬ADE÷1491327000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jomo Cosmos¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷JOM¬AE÷Jomo Cosmos¬WU÷jomo-cosmos¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷M1kXxHHr¬AD÷1491327000¬ADE÷1491327000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷KwaDukuza United¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KWA¬AE÷KwaDukuza United¬WU÷kwadukuza-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Ot82fHt6¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cape Town All Stars¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Town All Stars¬WU÷cape-town-all-stars¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BID¬AF÷Bidvest Wits¬WV÷bidvest-wits¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷2X66gydC¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chippa United¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chippa United¬WU÷chippa-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WIT¬AF÷Witbank¬WV÷witbank¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷f9rIFRCE¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Platinum Stars¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Platinum Stars¬WU÷platinum-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷AMA¬AF÷Amazulu¬WV÷amazulu¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EBzPBIBt¬AD÷1489599000¬ADE÷1489599000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Royal Eagles¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROY¬AE÷Royal Eagles¬WU÷royal-eagles-fc¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SUP¬AF÷Supersport¬WV÷supersport¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1493290806
36
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AFRICA DE SUD: Cupa¬ZEE÷WMffLgMb¬ZB÷175¬ZY÷Africa de Sud¬ZC÷8QZIzoBM¬ZD÷p¬ZE÷MqM34vEE¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷175_WMffLgMb¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/africa-de-sud/cupa/¬ZX÷00Africa de Su013de Sud0020000000157000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Africa de Sud¬~AA÷QR7YCPY5¬AD÷1494680400¬ADE÷1494680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden Arrows¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Golden Arrows¬WU÷golden-arrows¬WN÷ORL¬AF÷Orlando¬WV÷orlando¬AN÷n¬~AA÷4I6xCqlC¬AD÷1494680400¬ADE÷1494680400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Supersport¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUP¬AE÷Supersport¬WU÷supersport¬WN÷CHI¬AF÷Chippa United¬WV÷chippa-united¬AN÷n¬~
1
1493290806
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Africa de Sud. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.