Fotbal american »Rusia » Premier Division » 2016

Premier Division
Loading ...
results
SA÷5¬~ZA÷RUSIA: Premier Division¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Rusia¬ZC÷6DDhwqWp¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/rusia/premier-division/¬ZX÷07Rusia 005......0120000000157000Premier Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusia¬~AA÷xppXROwM¬AD÷1469890800¬ADE÷1469890800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷tIUhE59M¬AD÷1469887200¬ADE÷1469887200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷8¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷2¬AN÷n¬~AA÷02BP8qXq¬AD÷1469883600¬ADE÷1469883600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷6¬BD÷21¬BF÷13¬BH÷0¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷OtKcDPOS¬AD÷1469872800¬ADE÷1469872800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Bruins¬WU÷moscow-bruins¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷STP¬AF÷St. Petersburg Griffins¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷12¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷2RVlFofG¬AD÷1468756800¬ADE÷1468756800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8jHoGRvA¬AD÷1468670400¬ADE÷1468670400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AH÷14¬AN÷n¬~AA÷fLfSS4OF¬AD÷1468666800¬ADE÷1468666800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷UaIsH7P3¬AD÷1468659600¬ADE÷1468659600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷7¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬AN÷n¬~ZA÷RUSIA: Premier Division - Play-off¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Rusia¬ZC÷xtQ43S8o¬ZD÷p¬ZE÷xIkPIfog¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/rusia/premier-division/¬ZX÷07Rusia 005......0120000000212000Premier Divi027ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusia¬~AA÷z1BbayOI¬AD÷1475937000¬ADE÷1475937000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Finala¬AX÷0¬AV÷1477586838|¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷12¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AH÷7¬AN÷n¬~AA÷vwfVi04j¬AD÷1474711200¬ADE÷1474711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moscow Patriots¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷29¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AH÷8¬AN÷n¬~AA÷6qrDGqsi¬AD÷1474709400¬ADE÷1474709400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Litvin Minsk¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬AG÷13¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬AN÷n¬~AA÷rFMKevSA¬AD÷1472389200¬ADE÷1472389200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vityaz Podolsk¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬AG÷14¬WN÷NIZ¬AF÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WV÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷EuIGdKC4¬AD÷1472299200¬ADE÷1472299200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Petersburg Griffins¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬AG÷15¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷21¬AN÷n¬~AA÷hGzF6Ukc¬AD÷1471172400¬ADE÷1471172400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod Raiders 52¬WU÷nizhny-novgorod-raiders-52¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷27¬BA÷13¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷PAR¬AF÷Chelyabinsk Tanks¬WV÷chelyabinsk-tanks¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷vDnXsoDd¬AD÷1471161600¬ADE÷1471161600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perm Steel Tigers¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Perm Steel Tigers¬WU÷perm-steel-tigers¬AG÷12¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷rogOq7rp¬AD÷1471082400¬ADE÷1471082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Legion St. Petersburg¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷STP¬AF÷St. Petersburg Griffins¬WV÷st-petersburg-griffins¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷30¬BB÷2¬BD÷8¬BF÷8¬BH÷12¬WM÷ECH¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷13¬AN÷n¬~AA÷0MmTrRcj¬AD÷1471075200¬ADE÷1471075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevastopol Titans¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEV¬AE÷Sevastopol Titans¬WU÷sevastopol-titans¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷3¬BH÷7¬AN÷n¬~
5
1490618248
37
fixtures
5
1490618248
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier Division 2016 din sectiunea Fotbal american/Rusia. Flashscore.ro oferă livescore din Premier Division 2016, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier Division 2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier Division 2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier Division 2016 este real-time și se actualizează instant.