Fotbal american »Rusia » Premier Division » 2017

Premier Division
Loading ...
results
5
1493025551
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷RUSIA: Premier Division¬ZEE÷0YOEHoPt¬ZB÷158¬ZY÷Rusia¬ZC÷nwteXaLB¬ZD÷p¬ZE÷YaNGmA4i¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_0YOEHoPt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/rusia/premier-division/¬ZX÷07Rusia 005......0120000000157000Premier Divi016vision000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusia¬~AA÷MaG0h4el¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AN÷n¬~AA÷GGUxZLwT¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIT¬AF÷Vityaz Podolsk¬WV÷vityaz-podolsk¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬AN÷n¬~AA÷z5Duz2OM¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Petersburg Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AN÷n¬~AA÷IPG4Uunp¬AD÷1493632800¬ADE÷1493632800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yaroslavl Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAR¬AE÷Yaroslavl Rebels¬WU÷yaroslavl-rebels¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AN÷n¬~AA÷jZK4iOAf¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AN÷n¬~AA÷QkKCSJGd¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬AN÷n¬~AA÷UNpgyCKd¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Legion St. Petersburg¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECH¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬WN÷STP¬AF÷St. Petersburg Griffins¬WV÷st-petersburg-griffins¬AN÷n¬~AA÷CnG8Ta1j¬AD÷1494666000¬ADE÷1494666000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬WN÷YAR¬AF÷Yaroslavl Rebels¬WV÷yaroslavl-rebels¬AN÷n¬~AA÷UPJ8jrQ0¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Litvin Minsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIT¬AE÷Litvin Minsk¬WU÷litvin-minsk¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Spartans¬WV÷moscow-spartans¬AN÷n¬~AA÷8EqczWZ2¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Bruins¬WU÷moscow-bruins¬WN÷STP¬AF÷St. Petersburg Griffins¬WV÷st-petersburg-griffins¬AN÷n¬~AA÷xll1Zkk9¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Patriots¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Patriots¬WU÷moscow-patriots¬WN÷ECH¬AF÷North Legion St. Petersburg¬WV÷north-legion-st-petersburg¬AN÷n¬~AA÷Gvm5Y94F¬AD÷1495875600¬ADE÷1495875600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vityaz Podolsk¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Vityaz Podolsk¬WU÷vityaz-podolsk¬WN÷MOS¬AF÷Moscow United¬WV÷moscow-united¬AN÷n¬~AA÷ETsuS7sq¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow Spartans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow Spartans¬WU÷moscow-spartans¬WN÷YAR¬AF÷Yaroslavl Rebels¬WV÷yaroslavl-rebels¬AN÷n¬~AA÷b3xAXTJL¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moscow United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOS¬AE÷Moscow United¬WU÷moscow-united¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Patriots¬WV÷moscow-patriots¬AN÷n¬~AA÷dleDWmZR¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Legion St. Petersburg¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECH¬AE÷North Legion St. Petersburg¬WU÷north-legion-st-petersburg¬WN÷MOS¬AF÷Moscow Bruins¬WV÷moscow-bruins¬AN÷n¬~AA÷Cl9Dk2u7¬AD÷1496480400¬ADE÷1496480400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Petersburg Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Petersburg Griffins¬WU÷st-petersburg-griffins¬WN÷LIT¬AF÷Litvin Minsk¬WV÷litvin-minsk¬AN÷n¬~
5
1493025551
36
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Premier Division 2017 din sectiunea Fotbal american/Rusia. Flashscore.ro oferă livescore din Premier Division 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Premier Division 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Premier Division 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Premier Division 2017 este real-time și se actualizează instant.