Fotbal american »Germania » GFL » 2016

results
SA÷5¬~ZA÷GERMANIA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷W4GXfPUh¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000153000GFL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷pfT0WZ4O¬AD÷1473512400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AG÷26¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷8¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬BB÷8¬BD÷14¬BF÷21¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷t07Z38sf¬AD÷1472994000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬AX÷0¬AV÷1473026247|¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AG÷14¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~ZA÷GERMANIA: GFL - Play-off¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷QRFyfqpa¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000208000GFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬~AA÷jevSDgXc¬AD÷1475940600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷31¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷10¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷lbWlh3fs¬AD÷1474732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷38¬BA÷7¬BC÷17¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷14¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷pURTdqnQ¬AD÷1474729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷26¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷10¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷vwpqM0hm¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷43¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷M1ZmLK7g¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷6¬BG÷7¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷0nouNtws¬AD÷1474131600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷rgqERMUP¬AD÷1474124400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷3¬BG÷0¬AN÷n¬~ZA÷GERMANIA: GFL - Retrogradare¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷8zwlg3a5¬ZD÷p¬ZE÷pIqKvWoq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷14¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000283000GFL - Retrog018radare000¬ZCC÷0¬~AA÷8Iy0IIiC¬AD÷1475411400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷DUS¬AF÷Dusseldorf Panther¬WV÷dusseldorf-panther¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 34-0. Per total: 62-0. ¬AN÷n¬~AA÷QgW4Hx7I¬AD÷1475341200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷60¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷14¬WN÷RHE¬AF÷Rhein-Neckar Bandits¬WV÷rhein-neckar-bandits¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 41-6. Per total: 101-6. ¬AN÷n¬~AA÷URxdJbx6¬AD÷1474203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rhein-Neckar Bandits¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RHE¬AE÷Rhein-Neckar Bandits¬WU÷rhein-neckar-bandits¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷13¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷7¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷z5whKvNa¬AD÷1474117200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dusseldorf Panther¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUS¬AE÷Dusseldorf Panther¬WU÷dusseldorf-panther¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷6¬BD÷8¬BF÷7¬BH÷13¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~
5
1481338951
123
fixtures
5
1481338951
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri GFL 2016 din sectiunea Fotbal american/Germania. Flashscore.ro oferă livescore din GFL 2016, rezultate finale și parțiale, clasamente GFL 2016 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din GFL 2016 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din GFL 2016 este real-time și se actualizează instant.