Fotbal american »Germania » GFL » 2017

results
SA÷5¬~ZA÷GERMANIA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000169000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Germania¬~AA÷GbXOnBqJ¬AD÷1497794400¬ADE÷1497794400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷13¬BG÷7¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷x8YKmiUC¬AD÷1497790800¬ADE÷1497790800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷10¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷52¬BA÷7¬BC÷31¬BE÷7¬BG÷7¬AN÷n¬~AA÷ln2w6Yqs¬AD÷1497715200¬ADE÷1497715200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷6¬BG÷13¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷30¬BB÷0¬BD÷16¬BF÷0¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷UsVCkDa0¬AD÷1497711600¬ADE÷1497711600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷6¬BE÷6¬BG÷0¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷68¬BB÷16¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷W6FBAEyQ¬AD÷1497711600¬ADE÷1497711600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷17¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷13¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AH÷53¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷17¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷8YTGlXE6¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬BA÷14¬BC÷7¬BE÷7¬BG÷7¬WN÷BER¬AF÷Berlin Adler¬WV÷berlin-adler¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷6¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷I3B7BfMJ¬AD÷1497708000¬ADE÷1497708000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬WV÷frankfurt-universe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷56¬BB÷14¬BD÷21¬BF÷7¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷tMx0hFFs¬AD÷1497186000¬ADE÷1497186000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷7¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷41¬BB÷7¬BD÷20¬BF÷7¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷nLKRANV8¬AD÷1497186000¬ADE÷1497186000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷3¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AH÷29¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷9¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷4dFW9soF¬AD÷1497110400¬ADE÷1497110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬AG÷42¬BA÷21¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬BB÷0¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷nJu8jgpf¬AD÷1497106800¬ADE÷1497106800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saarland Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷0¬BD÷13¬BF÷13¬BH÷0¬WM÷SAA¬AE÷Saarland Hurricanes¬WU÷saarland-hurricanes¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷12¬BE÷3¬BG÷3¬AN÷n¬~AA÷zqx4iZUm¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬AG÷24¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷27¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷6¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷fRXumKw2¬AD÷1496584800¬ADE÷1496584800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬WU÷marburg-mercenaries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬AN÷n¬~AA÷bavXlt9k¬AD÷1496509200¬ADE÷1496509200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷60¬BA÷20¬BC÷12¬BE÷21¬BG÷7¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬WV÷allgau-comets¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷tOTyl0Oe¬AD÷1496507400¬ADE÷1496507400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬WU÷ingolstadt-dukes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷6¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬AH÷7¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷K8uTkMgq¬AD÷1496505600¬ADE÷1496505600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷47¬BA÷20¬BC÷7¬BE÷13¬BG÷7¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷0¬AN÷n¬~AA÷AZgcerWL¬AD÷1496502000¬ADE÷1496502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬WV÷berlin-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷8ULNB3G2¬AD÷1496502000¬ADE÷1496502000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬WU÷schwabisch-unicorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬BA÷13¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷14¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷6¬AN÷n¬~AA÷lQh1f2oS¬AD÷1496498400¬ADE÷1496498400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷49¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷7¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷0¬AN÷n¬~
5
1498313002
51
fixtures
SA÷5¬~ZA÷GERMANIA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷CIpXB685¬ZD÷p¬ZE÷EkX6yv8G¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000169000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Germania¬~AA÷Sx1s5ham¬AD÷1498312800¬ADE÷1498312800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬WU÷berlin-adler¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷YkWs3WTa¬AD÷1498316400¬ADE÷1498316400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷SCVo2jq6¬AD÷1498316400¬ADE÷1498316400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬WU÷new-yorker-lions¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷2VNbalTO¬AD÷1498320000¬ADE÷1498320000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~AA÷OvPf0UDI¬AD÷1498323600¬ADE÷1498323600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬WV÷schwabisch-unicorns¬AN÷n¬~AA÷tGZk1AbC¬AD÷1498395600¬ADE÷1498395600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷faXw4CEg¬AD÷1498395600¬ADE÷1498395600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷joHtOX5P¬AD÷1499522400¬ADE÷1499522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Adler¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Adler¬WU÷berlin-adler¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷ngdHHVrg¬AD÷1499522400¬ADE÷1499522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬WV÷new-yorker-lions¬AN÷n¬~AA÷xrkUETSB¬AD÷1499522400¬ADE÷1499522400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬WU÷munich-cowboys¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷K6fPF9D5¬AD÷1499533200¬ADE÷1499533200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAA¬AF÷Saarland Hurricanes¬WV÷saarland-hurricanes¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬WU÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷tGeLGkba¬AD÷1499605200¬ADE÷1499605200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬WU÷allgau-comets¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬WV÷stuttgart-scorpions¬AN÷n¬~AA÷hf38JiEt¬AD÷1499605200¬ADE÷1499605200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬WU÷berlin-rebels¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷zJhDIBTn¬AD÷1499605200¬ADE÷1499605200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬WV÷hamburg-huskies¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬WU÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~~
5
1498313002
61
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri GFL 2017 din sectiunea Fotbal american/Germania. Flashscore.ro oferă livescore din GFL 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente GFL 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din GFL 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din GFL 2017 este real-time și se actualizează instant.