Fotbal american »Finlanda » Vaahteraliiga » 2017

results
5
1493033500
0
fixtures
SA÷5¬~ZA÷FINLANDA: Vaahteraliiga¬ZEE÷WfOxyqK6¬ZB÷76¬ZY÷Finlanda¬ZC÷2ZXLksyt¬ZD÷p¬ZE÷KKLpmlZ3¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷76_WfOxyqK6¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/finlanda/vaahteraliiga/¬ZX÷07Finlanda 008nlanda0140000000157000Vaahteraliig013aliiga000¬ZCC÷0¬ZAF÷Finlanda¬~AA÷SAE7Xxw5¬AD÷1494064800¬ADE÷1494064800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turku Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Turku Trojans¬WU÷turku-trojans¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬WV÷helsinki-roosters¬AN÷n¬~AA÷61DBWdhB¬AD÷1494516600¬ADE÷1494516600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬WU÷helsinki-roosters¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷0OCFVG7H¬AD÷1494678600¬ADE÷1494678600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampere Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampere Saints¬WU÷tampere-saints¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬WV÷porvoo-butchers¬AN÷n¬~AA÷b9VIUzNN¬AD÷1494862200¬ADE÷1494862200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turku Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Turku Trojans¬WU÷turku-trojans¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬WV÷wasa-royals¬AN÷n¬~AA÷tYKNTfxU¬AD÷1495121400¬ADE÷1495121400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hameenlinna Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hameenlinna Huskies¬WU÷hameenlinna-huskies¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬WV÷tampere-saints¬AN÷n¬~AA÷rs7kPEpo¬AD÷1495467000¬ADE÷1495467000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasa Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Wasa Royals¬WU÷wasa-royals¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷Wd0XmbNo¬AD÷1495726200¬ADE÷1495726200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turku Trojans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUR¬AE÷Turku Trojans¬WU÷turku-trojans¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬WV÷porvoo-butchers¬AN÷n¬~AA÷AmaymIxh¬AD÷1495888200¬ADE÷1495888200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hameenlinna Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAM¬AE÷Hameenlinna Huskies¬WU÷hameenlinna-huskies¬WN÷SEI¬AF÷Seinajoki Crocodiles¬WV÷seinajoki-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷hCltnxhb¬AD÷1496071800¬ADE÷1496071800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Helsinki Roosters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HEL¬AE÷Helsinki Roosters¬WU÷helsinki-roosters¬WN÷WAS¬AF÷Wasa Royals¬WV÷wasa-royals¬AN÷n¬~AA÷6Fhpod74¬AD÷1496331000¬ADE÷1496331000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬WU÷seinajoki-crocodiles¬WN÷POR¬AF÷Porvoo Butchers¬WV÷porvoo-butchers¬AN÷n¬~AA÷0xhlpGMA¬AD÷1496493000¬ADE÷1496493000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampere Saints¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampere Saints¬WU÷tampere-saints¬WN÷HEL¬AF÷Helsinki Roosters¬WV÷helsinki-roosters¬AN÷n¬~AA÷vTjhqzxH¬AD÷1496676600¬ADE÷1496676600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hameenlinna Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TUR¬AF÷Turku Trojans¬WV÷turku-trojans¬WM÷HAM¬AE÷Hameenlinna Huskies¬WU÷hameenlinna-huskies¬AN÷n¬~AA÷Kv8krfiN¬AD÷1496935800¬ADE÷1496935800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seinajoki Crocodiles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEI¬AE÷Seinajoki Crocodiles¬WU÷seinajoki-crocodiles¬WN÷TAM¬AF÷Tampere Saints¬WV÷tampere-saints¬AN÷n¬~
5
1493033500
42
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Vaahteraliiga 2017 din sectiunea Fotbal american/Finlanda. Flashscore.ro oferă livescore din Vaahteraliiga 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Vaahteraliiga 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Vaahteraliiga 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Vaahteraliiga 2017 este real-time și se actualizează instant.