Baseball »Elveţia » NLA » 2017

results
6
1490668068
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷ELVEŢIA: NLA¬ZEE÷nqnYqVlB¬ZB÷182¬ZY÷Elveţia¬ZC÷EaOsnjjH¬ZD÷p¬ZE÷vqBFmoR0¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷182_nqnYqVlB¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/elvetia/nla/¬ZX÷06Elveţia 007lveţia0060000000157000NLA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Elveţia¬~AA÷hfyGs7wk¬AD÷1492851600¬ADE÷1492851600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷lSupmTFR¬AD÷1492851600¬ADE÷1492851600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zurich Barracudas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUB¬AE÷Zurich Barracudas¬WU÷zurich-barracudas¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷WpzKtRhe¬AD÷1492862400¬ADE÷1492862400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷AVoBrmOr¬AD÷1492862400¬ADE÷1492862400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zurich Barracudas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZUB¬AE÷Zurich Barracudas¬WU÷zurich-barracudas¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷tGHA3l08¬AD÷1492938000¬ADE÷1492938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sissach Frogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIS¬AE÷Sissach Frogs¬WU÷sissach-frogs¬WN÷BER¬AF÷Bern Cardinals¬WV÷bern-cardinals¬AN÷n¬~AA÷0KvOuo81¬AD÷1492938000¬ADE÷1492938000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷HAN¬AF÷Jona Bandits¬WV÷jona-bandits¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬AN÷n¬~AA÷fJLE28FE¬AD÷1492948800¬ADE÷1492948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sissach Frogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BER¬AF÷Bern Cardinals¬WV÷bern-cardinals¬WM÷SIS¬AE÷Sissach Frogs¬WU÷sissach-frogs¬AN÷n¬~AA÷vBwSv5N7¬AD÷1492948800¬ADE÷1492948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷HAN¬AF÷Jona Bandits¬WV÷jona-bandits¬AN÷n¬~AA÷ltLI1SUK¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jona Bandits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Jona Bandits¬WU÷jona-bandits¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷W0Osd6hr¬AD÷1493456400¬ADE÷1493456400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷SIS¬AF÷Sissach Frogs¬WV÷sissach-frogs¬AN÷n¬~AA÷SWJM0npR¬AD÷1493467200¬ADE÷1493467200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jona Bandits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Jona Bandits¬WU÷jona-bandits¬WN÷ZUC¬AF÷Zurich Challengers¬WV÷zurich-challengers¬AN÷n¬~AA÷AiNoeQ7l¬AD÷1493467200¬ADE÷1493467200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wil Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wil Devils¬WU÷wil-devils¬WN÷SIS¬AF÷Sissach Frogs¬WV÷sissach-frogs¬AN÷n¬~AA÷0tGbhOi7¬AD÷1493542800¬ADE÷1493542800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bern Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Bern Cardinals¬WU÷bern-cardinals¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷4EMkfpNf¬AD÷1493542800¬ADE÷1493542800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUB¬AF÷Zurich Barracudas¬WV÷zurich-barracudas¬AN÷n¬~AA÷vXE2ir7D¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bern Cardinals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Bern Cardinals¬WU÷bern-cardinals¬WN÷THE¬AF÷Therwil Flyers¬WV÷therwil-flyers¬AN÷n¬~AA÷IHQgg4x1¬AD÷1493553600¬ADE÷1493553600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luzern Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LUZ¬AE÷Luzern Eagles¬WU÷luzern-eagles¬WN÷ZUB¬AF÷Zurich Barracudas¬WV÷zurich-barracudas¬AN÷n¬~
6
1490668068
80
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NLA 2017 din sectiunea Baseball/Elveţia. Flashscore.ro oferă livescore din NLA 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NLA 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NLA 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sa pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NLA 2017 este real-time și se actualizează instant.