Baschet »SUA » NBA D-League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-d-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷CrSHzdGD¬AD÷1490547600¬ADE÷1490547600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬WU÷maine-red-claws¬AG÷115¬BA÷22¬BC÷36¬BE÷22¬BG÷35¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷128¬BB÷34¬BD÷33¬BF÷25¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷YiTDyx17¬AD÷1490491800¬ADE÷1490491800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AG÷124¬BA÷39¬BC÷35¬BE÷19¬BG÷31¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷134¬BB÷41¬BD÷33¬BF÷28¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷GGY8xIo1¬AD÷1490488200¬ADE÷1490488200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AG÷114¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷26¬BD÷35¬BF÷23¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷r3z1vvHl¬AD÷1490486400¬ADE÷1490486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AG÷96¬BA÷26¬BC÷31¬BE÷17¬BG÷22¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷22¬BD÷29¬BF÷36¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷xQZ4wbWf¬AD÷1490486400¬ADE÷1490486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AZ÷0¬AH÷120¬AU÷116¬BJ÷4¬BB÷26¬BD÷32¬BF÷31¬BH÷27¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷122¬AT÷116¬BI÷6¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷39¬AN÷n¬~AA÷ILjMoMOE¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AG÷99¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷20¬BG÷22¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷32¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷neeQptvL¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬AV÷1490523419|¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷69¬BA÷13¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷16¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷WSWduK1r¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷26¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷97¬BB÷28¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷QofUq0gR¬AD÷1490482800¬ADE÷1490482800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬WV÷westchester-knicks¬AH÷119¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷31¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷122¬BA÷38¬BC÷28¬BE÷32¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷vViIn298¬AD÷1490400000¬ADE÷1490400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AG÷104¬BA÷25¬BC÷21¬BE÷38¬BG÷20¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷26¬BD÷37¬BF÷25¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷UaARPv2e¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷125¬BA÷30¬BC÷31¬BE÷37¬BG÷27¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AH÷113¬BB÷23¬BD÷32¬BF÷31¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷OM9VObH1¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷92¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷23¬BG÷30¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷24¬BD÷25¬BF÷24¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷xQDZNIW7¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷126¬BA÷29¬BC÷36¬BE÷28¬BG÷33¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AH÷119¬BB÷21¬BD÷31¬BF÷29¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷j9BNQKnk¬AD÷1490396400¬ADE÷1490396400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AG÷108¬BA÷22¬BC÷28¬BE÷28¬BG÷30¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷26¬BD÷34¬BF÷36¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷OnuRR0Xr¬AD÷1490319000¬ADE÷1490319000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬AG÷101¬BA÷25¬BC÷30¬BE÷21¬BG÷25¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬WV÷texas-legends¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷30¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷MwgaWtPR¬AD÷1490315400¬ADE÷1490315400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷103¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷23¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷22¬BD÷25¬BF÷28¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷SGgeXM9L¬AD÷1490313600¬ADE÷1490313600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Windy City Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬WU÷windy-city-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷21¬BC÷22¬BE÷30¬BG÷30¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AH÷100¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷26¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷EDkiY2fF¬AD÷1490310000¬ADE÷1490310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷20¬BC÷17¬BE÷40¬BG÷27¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷99¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷26¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Wl0nZru9¬AD÷1490310000¬ADE÷1490310000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maine Red Claws¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAI¬AE÷Maine Red Claws¬WU÷maine-red-claws¬AG÷99¬BA÷22¬BC÷22¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷30¬BD÷33¬BF÷29¬BH÷18¬AN÷n¬~~
3
1490560922
520
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-d-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷vkK3ba8K¬AD÷1490565600¬ADE÷1490565600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AN÷n¬~AA÷QoGaaugE¬AD÷1490565600¬ADE÷1490565600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AN÷n¬~AA÷MD98cJNQ¬AD÷1490662800¬ADE÷1490662800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷GKOKgGLa¬AD÷1490713200¬ADE÷1490713200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬AO÷1489618807¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷OMezgwWs¬AD÷1490722200¬ADE÷1490722200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Long Island Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬WU÷long-island-nets¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷Wnevhcol¬AD÷1490742000¬ADE÷1490742000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AN÷n¬~AA÷AwfriH0f¬AD÷1490743800¬ADE÷1490743800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AN÷n¬~AA÷h2qmjyG0¬AD÷1490745600¬ADE÷1490745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷65mikeV6¬AD÷1490828400¬ADE÷1490828400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷0SnelFpD¬AD÷1490837400¬ADE÷1490837400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷vJoamZaJ¬AD÷1490839200¬ADE÷1490839200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬AN÷n¬~AA÷Gxt5uuJu¬AD÷1490914800¬ADE÷1490914800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷fTv9vaYo¬AD÷1490916600¬ADE÷1490916600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷ljvDwJmh¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AN÷n¬~AA÷nycGxw3b¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷UanLycI4¬AD÷1490918400¬ADE÷1490918400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬WV÷texas-legends¬AN÷n¬~
3
1490560922
30
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA D-League 2016/2017 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA D-League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA D-League 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA D-League 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA D-League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.