Baschet »SUA » NBA D-League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-d-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000153000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷hnqa6vmF¬AD÷1487818800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷35¬BC÷32¬BE÷19¬BG÷30¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AH÷96¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷29¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷ANgf7KX8¬AD÷1487813400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷28¬BC÷20¬BE÷28¬BG÷27¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷92¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷26¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷4Q68qHu2¬AD÷1487811600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬AG÷100¬BA÷13¬BC÷26¬BE÷36¬BG÷25¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷27¬BD÷31¬BF÷26¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷WWfj80I2¬AD÷1487811600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷135¬BA÷34¬BC÷38¬BE÷35¬BG÷28¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬AH÷120¬BB÷36¬BD÷33¬BF÷21¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷rBIaowBk¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷37¬BG÷29¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AH÷109¬BB÷23¬BD÷30¬BF÷28¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷QZ74pcQe¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷39¬BC÷31¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AH÷106¬BB÷36¬BD÷28¬BF÷27¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷U7EenJeq¬AD÷1487808000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AH÷105¬BB÷28¬BD÷33¬BF÷17¬BH÷27¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷27¬BC÷30¬BE÷27¬BG÷29¬AN÷n¬~AA÷YyTPiuYL¬AD÷1487120400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷20¬BC÷32¬BE÷34¬BG÷23¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷100¬BB÷22¬BD÷33¬BF÷24¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷CSRTjamS¬AD÷1487120400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rio Grande Valley Vipers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIO¬AE÷Rio Grande Valley Vipers¬WU÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷141¬BA÷29¬BC÷44¬BE÷39¬BG÷29¬WN÷TEX¬AF÷Texas Legends¬WV÷texas-legends¬AH÷133¬BB÷44¬BD÷33¬BF÷20¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷G0YKhLIF¬AD÷1487118600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬AV÷1487148823|¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬WV÷westchester-knicks¬AH÷99¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷25¬BH÷19¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷39¬BG÷19¬AN÷n¬~AA÷xAZGg139¬AD÷1487118600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AG÷93¬BA÷29¬BC÷22¬BE÷25¬BG÷17¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷28¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷rcwRWwdd¬AD÷1487116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷123¬BA÷24¬BC÷29¬BE÷40¬BG÷30¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AH÷101¬BB÷33¬BD÷25¬BF÷15¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷rmzDfsl3¬AD÷1487116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷30¬BE÷32¬BG÷21¬WN÷CAN¬AF÷Canton Charge¬WV÷canton-charge¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷20¬BD÷32¬BF÷27¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷p2H9eNYd¬AD÷1487116800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷120¬BA÷29¬BC÷31¬BE÷24¬BG÷36¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷27¬BD÷32¬BF÷26¬BH÷40¬AN÷n¬~AA÷46vNXJtj¬AD÷1487034000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AG÷100¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷34¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷104¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷21¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷zXZIYaRq¬AD÷1487010600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Long Island Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷Long Island Nets¬WU÷long-island-nets¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷119¬BB÷38¬BD÷40¬BF÷19¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷YNmiwtJS¬AD÷1486951200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AG÷96¬BA÷19¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷22¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷17¬BD÷24¬BF÷40¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷jabnvM3M¬AD÷1486947600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷121¬BA÷18¬BC÷36¬BE÷35¬BG÷32¬WN÷AUS¬AF÷Austin Toros Spurs¬WV÷austin-toros-spurs¬AH÷118¬BB÷34¬BD÷32¬BF÷33¬BH÷19¬AN÷n¬~AA÷xdfru2lG¬AD÷1486936800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷100¬BA÷29¬BC÷28¬BE÷16¬BG÷27¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷27¬BD÷29¬BF÷15¬BH÷31¬AN÷n¬~~
3
1487841923
385
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba-d-league/¬ZX÷04SUA 003......0040000000153000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷6km35b2L¬AD÷1487896200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷0Cn74IHR¬AD÷1487898000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷2LYYaxQr¬AD÷1487899800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷bmSsbGfe¬AD÷1487980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬WV÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷hARoczA1¬AD÷1487980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷KdTwaduk¬AD÷1487980800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷4pVkdfP7¬AD÷1487984400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷pt8xKcHE¬AD÷1487986200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AN÷n¬~AA÷6k9YKw28¬AD÷1487986200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AN÷n¬~AA÷EFCtJHWK¬AD÷1487991600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷h6BpIynR¬AD÷1487993400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AN÷n¬~AA÷bmlDDefr¬AD÷1488060000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷CjhHCF9l¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷6DiLBZOf¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷p4jPAgv1¬AD÷1488067200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷CQML9Dg7¬AD÷1488070800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷4K97XGoE¬AD÷1488072600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷GdxyGlGt¬AD÷1488078000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷bLRuF8Vn¬AD÷1488139200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AN÷n¬~AA÷xCQqESpg¬AD÷1488142800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AN÷n¬~
3
1487841923
165
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA D-League 2016/2017 din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA D-League 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA D-League 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA D-League 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA D-League 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.