Badminton »BWF Pan American Championships Feminin » 2017

BWF Pan American Championships Feminin
Loading ...
results
21
1493173270
0
fixtures
SA÷21¬~ZA÷BWF - FEMININ: Pan American Championships (Lume)¬ZEE÷ET8gNSFM¬ZB÷3473164¬ZC÷Mylsv6om¬ZD÷p¬ZE÷W8MKG4TJ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷8002_ET8gNSFM¬ZJ÷2¬ZL÷/badminton/bwf-feminin/pan-american-championships/¬ZX÷19112...000Pan American026nships06600000Pan American033(Lume)¬ZHS÷5807¬ZCC÷0¬ZAF÷BWF - Feminin¬~AA÷WYJGHxd7¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almonte N. (Dom)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEO¬AE÷Almonte N. (Dom)¬WU÷almonte-noemi¬WN÷PAI¬AF÷Paiz Quan A. J. (Gtm)¬WV÷paiz-quan-alejandra-jose¬AN÷n¬~AA÷O6PWNDIt¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gonzalez C. (Mex)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GON¬AE÷Gonzalez C. (Mex)¬WU÷gonzalez-cynthia¬WN÷MAC¬AF÷Macaya C. (Chi)¬WV÷macaya-camila¬AN÷n¬~AA÷ITOzNXXn¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gupta D. (Usa)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUP¬AE÷Gupta D. (Usa)¬WU÷gupta-disha¬WN÷UGA¬AF÷Ugalde M. (Mex)¬WV÷ugalde-mariana¬AN÷n¬~AA÷GrH4KvCl¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Torre P. (Per)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LA¬AE÷La Torre P. (Per)¬WU÷la-torre-regal-paula¬WN÷GAI¬AF÷Gaitan H. (Mex)¬WV÷gaitan-haramara¬AN÷n¬~AA÷APIKGdBD¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oropeza T. (Cub)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORO¬AE÷Oropeza T. (Cub)¬WU÷oropeza-tahimara¬WN÷SOT¬AF÷Sotomayor Ovando A. (Gtm)¬WV÷sotomayor-ovando-nikte-alejandra¬AN÷n¬~AA÷EeIqLB2a¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paiz Quan M. I. (Gtm)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAI¬AE÷Paiz Quan M. I. (Gtm)¬WU÷paiz-quan-mariana-isabel¬WN÷ORT¬AF÷Ortiz Rodriguez Y. M. (Cub)¬WV÷ortiz-rodriguez-yeily-mari¬AN÷n¬~AA÷xb5DIIt1¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pakenham S. (Can)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAK¬AE÷Pakenham S. (Can)¬WU÷pakenham-stephanie¬WN÷ART¬AF÷Artiz Ataury A. (Cub)¬WV÷artiz-ataury-adriana¬AN÷n¬~AA÷dKNvMimg¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saponara Rivva F. (Per)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAP¬AE÷Saponara Rivva F. (Per)¬WU÷saponara-rivva-fernanda¬WN÷COR¬AF÷Corleto Soto D. (Gtm)¬WV÷corleto-soto-diana¬AN÷n¬~AA÷hnHmKVH5¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Solis S. (Mex)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOL¬AE÷Solis S. (Mex)¬WU÷solis-sabrina¬WN÷MEN¬AF÷Mengana Marrero T. (Cub)¬WV÷mengana-marrero-thalia¬AN÷n¬~AA÷b769JbRf¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tam B. (Can)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tam B. (Can)¬WU÷tam-brittney¬WN÷MAC¬AF÷Macias D. (Per)¬WV÷macias-daniela¬AN÷n¬~AA÷CUd3utlE¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zambrano M. D. (Ecu)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAM¬AE÷Zambrano M. D. (Ecu)¬WU÷zambrano-maria-delia¬WN÷SUB¬AF÷Subandhi J. (Usa)¬WV÷subandhi-jamie¬AN÷n¬~AA÷n9GiJkXB¬AD÷1493301600¬ADE÷1493301600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zapata D. (Per)¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAP¬AE÷Zapata D. (Per)¬WU÷zapata-daniela¬WN÷ZHO¬AF÷Zhong I. (Usa)¬WV÷zhong-isabel¬AN÷n¬~
21
1493173270
12
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
Ajutor: Sunteți pe pagina de rezultate BWF Pan American Championships Feminin 2017 din secțiunea Badminton. FlashScore.ro oferă rezultate, program și clasamente/tablouri BWF Pan American Championships Feminin 2017. Pe lângă scorurile din BWF Pan American Championships Feminin 2017 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din peste 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore.ro. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Rezultatele din BWF Pan American Championships Feminin 2017 sunt în timp real și se actualizează automat.